2013 m. balandžio 22 d., pirmadienis

Lietuvoje startuoja nauja elektroninių cigarečių parduotuvė Vape.lt


Lietuvoje atsidarė nauja elektroninių cigarečių parduotuvė, kuri savo klientams pasiūlys išskirtines aukštos kokybės prekes, o platus spalvų asortimentas patenkins kiekvieno poreikius. Vape.lt įkūrėjai yra patyrę el. cigarečių vartotojai, nuolatos beieškantys pačios geriausios tabako cigarečių alternatyvos rinkoje. Didžiulė patirtis, išrankumas, atsakomybė padėjo pamatus šiai naujai įmonei, kuri bendradarbiaujant su pažangiausių elektroninių cigarečių ir jų priedų gamintojais šiandien ir Lietuvos rinkai gali pasiūlyti geriausias komplektacijas už patrauklią kainą.
Vape.lt komanda siekia diktuoti modernias, kokybiško ir alternatyvaus rūkymo tradicijas, kurios šiandien tampa rimtu iššūkiu tabako industrijai.
Elektroninių cigarečių parduotuvės Vape.lt įkūrėjai pažymi, jog naudojant tokias cigaretes jūs išsilaisvinate iš milžiniškos tabako kompanijų pasiūlos ir galite rinkis dvi strategijas. Pirmoji, tai alternatyva vis daugiau apribojimų sulaukiančiam itin nesveikam tabako rūkymui, o antroji- tai sistemingas elektroninių cigarečių vartojimo reguliavimas įsigyjant vis silpnesnių el. skysčių (tai reiškia mažesnius nikotino kiekius). Verta paminėti, jog rūkant elektronines cigaretes Jūs išvengsite daugybės įprastų problemų: dūmų kvapo, pelenų, nuorūkų, smirdančių plaukų, pageltusių rankų. O svarbiausia, elektroninės cigaretės neturi virš 4000 cheminių elementų tabako cigaretėms būdingo derinio!
Vape.lt užtikrina, jog visa pardavinėjama produkcija yra kruopščiai atrenkama, kelis kartus patikrinama, todėl jokių senų el. cigarečių bėdų (el. skysčio pratekėjimas, degėsių skonis, ar panašiai) Jūs nepatirsite.
Dar daugiau, Vape.lt specialistai padės išsirinkti tokį cigaretės modelį, skonį ir nikotino stiprumą, kad kiekvienas klientas galėtų mėgautis individualiai sukomplektuota modernia elektronine cigarete, su kuria rūkymas bus ne tik sveikesnis, patogesnis, bet ir pigesnis! Vape.lt rūkančiuosius kviečia išmėginti alternatyvų rūkymą, kuris XXI amžiuje jau visa galva pranašesnis už įprastines, itin kenksmingas tabako cigaretes.

Vape.lt Elektroninės cigaretės
El. parduotuvė: http://vape.lt
Telefonas: 8 630 360 30
Adresas: A. Strazdelio g. 1, Vilnius
Google žemėlapis

1 komentaras: